Обговорюємо етнонаціональну стратегію розвитку України

Обговорюємо етнонаціональну стратегію розвитку України20 лютого 2020 р. директор Центру із дослідження нематеріальної культурної спадщини народів Приазов’я Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького доцент Арабаджи О.С. прийняла участь у обговоренні основних напрямів розвитку етнонаціональної політики в рамках розробки Національної стратегії гуманітарної політики.

Захід відбувся у м. Києві за патронатом міжнародної Програми «ЕСМІ Україна», Міжнародного фонду «Відродження» та МГО «Інтернаціональний Союз». Учасниками заходу стали науковці, представники центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міжнародні експерти з питань етнополітики.

У своєї доповіді пані Олена наголосила, що одним із важливих векторів розвитку України є проведення осмисленої політики управління культурним розмаїттям, пошук нових ефективних підходів до розвитку локальної та національної ідентичностей для сталого місцевого і регіонального розвитку, консолідація українського суспільства  при забезпеченні прав і свобод різних етнонаціональних спільнот на рівних підставах.

Треба зазначити, що доцент Олена Арабаджи запрошена й надалі приймати участь у обговоренні нормативних актів, що регулюватимуть державну етнополітику та суспільні відносини у цій сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *