Підписано договір про проведення виробничих практик здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія

2 жовтня 2018 р. в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбулась важлива зустріч під час якої підписано договір про проведення виробничих практик здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія МДПУ.

Договір про співпрацю був укладений між Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького в особі ректора Солоненка А.М., Мелітопольською районною державною адміністрацією в особі голови Селевича С.О., Мелітопольською центральною районною лікарнею в особі в.о.головного лікаря Ткаченка Г.Д. та громадською організацією «Центр «Побратим» в особі голови правління Алексєєвої С.О.

«На сьогодні досвід і знання майбутнім психологам передає досвідчений колектив висококваліфікованих фахівців кафедри психології, серед яких доктор психологічних наук, кандидати психологічних наук. – зазначив ректор університету Солоненко А.М. – Дослідження викладачів кафедри сконцентровані навколо найважливіших  проблем психології та міждисциплінарних пошуків створення психологічно-комфортного середовища для розвитку вільної і компетентної особистості, мають прикладну спрямованість і зорієнтовані на вирішення конкретних практичних задач, що здатен вирішувати спеціаліст-психолог у сучасному мінливому світі та суспільстві, що трансформується. Предметом даного Договору є проходження виробничих практик здобувачами вищої освіти спеціальності 053 Психологія Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького в структурних підрозділах Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області, Мелітопольській центральній районній лікарні та громадській організації «Центр «Побратим».

Завідувач кафедри психології Фалько Н.Н. відмітила, що фахівці кафедри активно залучились до реалізації Концепції «Нової української школи», зокрема здійснюють психолого-консультативний, тренінгів, науково-дослідницький супровід підготовки педагогічних працівників та практичних психологів в межах Науково-методичної майстерні вчителя «Нової української школи» та Психологічного центру. Нові актуальні запити суспільства у психологічній допомозі, розширення сфер наукових і прикладних досліджень викладачів кафедри призвели до відкриття нових спеціалізацій «Клінічна психологія» та «Психологічне консультування»; впровадження сертифікаційних освітніх программ «Менеджмент кризового та екстреного психологічного втручання» та «Сучасні практико-орієнтовані технології в психології».

Викладачі кафедри є сертифікованими фахівцями з арт-терапії, гештальт-терапії, психодрами, кризової терапії та членами професійних організацій.

Колектив кафедри, який допомагає майбутнім психологам вибудовувати особистісні траєкторії гармонізації життя людини, пов’язує науково-практичну перспективу з реалізацією в освіті конструктивістської парадигми, в якій життя і світ є продуктом психологічного (соціального і культурного) конструювання у процесі безперервних ситуаційних інтеракцій і міжособистісних стосунків як певної гами думок, ідей, цінностей і смислів, що інтерпретує психіку. Для всіх викладачів конструктивність як психологічний механізм утвердження абсолютних цінностей – любові, добра, свободи, відповідальності – є запорукою збереження духовних начал суспільного та індивідуального життя.

Previous Article
Next Article

Залишити відповідь