Найбільший структурний підрозділ Університету, який манить своєю багатогранністю та інноватикою!

Найбільший структурний підрозділ Університету, який манить своєю багатогранністю та інноватикою!

Це Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти!

Історія його становлення, яка починалась ще з 1985 року – це історія розвитку двох факультетів – соціально-гуманітарного та факультету мистецтв та художньої освіти, які до об’єднання у 2013 році працювали окремо.

Очолює команду здобувачів та науково-педагогічний колектив директор, кандидат психологічних наук, доцент Гузь Наталія Василівна!

Сьогодні ННІСПМО представлений 4 кафедрами, на яких здійснюється підготовка за понад 15 освітніми програмами та спеціальностями:
⭐ Дошкільна освіта;
⭐ Початкова освіта;
⭐ Спеціальна освіта (Логопедія);
⭐ Психологія;
⭐ Соціальна робота;
⭐ Середня освіта (Музичне мистецтво);
⭐ Хореографія.

ННІСПМО – це важливий і добре знаний навчально-науковий та просвітницький осередок, він став справжньою школою професіонального і громадського гартування для сотен молодих спеціалістів!

Багато з них успішно працюють за обраною спеціальністю, займаються науковою роботою, роблять свій внесок у розвиток соціально-гуманітарної сфери Української держави та Європейського простору!

Інститут дав путівку у життя більше 15 тисячам своїх випускників, озброївши їх сучасними знаннями, прагненням до творчих пошуків та активною громадською позицією!

Прийшов час і вам, нашим найкращим першачкам, опановувати нові професійні обрії та ставати яскравими зірочками рідного ННІСПМО!

Зберігай корисні контакти:
📧 directorate.org@gmail.com
🌐 https://inst.mdpu.org.ua/
⭐ institut_mdpu (Instagram)

Залишити відповідь