Відомості про наукове та науково-технічне співробітництво із закордонними організаціями (договори, участь у виставках, кількість грантів та інше).

  • Протягом 3 років поспіль здійснюється тісна співпраця із Британською Радою в Україні в рамках проведення експериментальної роботи з пілотування нової програми з «Методики навчання англійської мови». В експерименті бере участь 216-с групи ННІ СПМО. На сьогоднішній день робоча група проекту «Шкільний вчитель нового покоління», до складу якої входить Гончарова О.А., розробили засоби моніторинги перебігу проекту, провела даний моніторинг, студенти прийняли участь в онлайн-тестуванні.
  • Гончарова О.А. отримала свідоцтво, яке засвідчує участь у складі робочої групи спільного проекту Британської ради в Україні та Міністерства освіти і науки України «Шкільний вчитель нового покоління». У рамках проекту прийнято участь у розробці інноваційної типової програми для закладів вищої освіти «Методика навчання англійської мови» освітній ступінь Бакалавр; у повному обсязі здійснено апробацію зазначеної програми у закладах вищої освіти (14 університетів України); виконано програму удосконалення фахової майстерності в якості учасника та тренера загальним обсягом 400 годин. 26 листопада 2019 року.