Науково-методичний семінар «Арт-фактори творчого розвитку учнів початкових класів» 2019 р.

10 січня 2019 р. в межах  І Відкритого освітнього форуму «Нова українська школа: партнерство в дії» відбувся науково-методичний семінар «Арт-фактори творчого розвитку учнів початкових класів». Модераторами  заходу виступили завідувач кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради доцент Білецька М.В. та старший викладач кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради Власенко Е.А.

На семінарі було презентовано наукову розробку «Арт-фактори творчого розвитку учнів початкових класів» метою якої було систематизувати та окреслити практичні шляхи активізації арт-факторів у навально-виховному процесі, спираючись на евристичні властивості мистецтва, які сприяють творчому розвитку учнів, зокрема музичному.

На науково-методичному семінарі були присутні вчителі музичного мистецтва ЗЗСО які із зацікавленням сприйняли інформацію та долучилися до дискусії, по закінченню семінару було обговорено перспективи подальшої співпраці. Всі учасники заходу отримали сертифікати.