Всеукраїнський науково-методичний семінар «Актуальні проблеми теорії і практики художньої освіти та музичного виконавства» 2019 р.

12 квітня 2019 року на базі кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради пройшов Всеукраїнський науково-методичний семінар «Актуальні проблеми теорії і практики художньої освіти та музичного виконавства» у якому прийняли участь представники педагогічної спільноти мистецьких та загальноосвітніх шкіл України. З вступним словом до учасників семінару звернулись директор ННІ СПМО канд.пед.наук, доцент Федорова Олена Василівна, завідувач кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради канд.пед.наук, доцент Білецька Марина Валентинівна, завідувач кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії, професор Сегеда Наталя Анатоліївна.
Практико-орієнтовані тематики доповідей семінару проілюстровані яскравими концертними виступами учасників (Невинна Г.В., Кондратенко Н.В.), змістовними та корисними були доповіді з питань впровадження Концепції НУШ Г.В.Покатильської, Е.А.Власенко. З презентацією методичного посібника (автори Є.Черняк, Л.Василенко, В.Мітлицька) «Формування музично-виконавських компетентностей піаніста та вокаліста у процесі вивчення камерно-вокальних творів» виступила доцент Є.Б.Черняк.
Студенти Болдуєва Марія, Лихачова Софія, Шейко Дмитро, Піперков Ілля які будуть представляти університет на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Музичне мистецтво» у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький) презентували результати своєї роботи теоретичними доробками та концертними виступами. Семінар пройшов продуктивно, у творчій атмосфері.