12 червня 2021 року відбулась (не)конференція для шкільних педагогів магістральнома міні-EdCampChornozemne за темою «Ефект колібрі: розфарбовуємо освіту»

12 червня 2021 року на базі Комунального закладу «Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» відбулась (не)конференція для шкільних педагогів магістральнома міні-EdCampChornozemne за темою «Ефект колібрі: розфарбовуємо освіту». На цей захід в рамках співпраці від кафедри початкової освіти для проведення тренінгу на тему «Діджиталізація НУШ: організація екологічного виховання учнів початкових класів та проведення онлайн Тижнів екологічної освіти» була запрошена кандидат педагогічних наук, асистент Саєнко Ю.О.

EdCamp об’єднав ідейних, креативних освітян, яким не байдуже майбутнє, для яких освіта – це поклик душі і серця, стиль життя. Тут можна відкрити для себе багато нового і цікавого. А ще поділитися власним досвідом, своїми ідеями і напрацюваннями. Для цього і була організована учительська паралель: для зворотного зв’язку, для відкритого спілкування, щирого та невимушеного.

Незвична гостя, яка завоювала для Запорізького регіону VII місце у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року», Альона Варяниця поділилася родзинками свої роботи, які мотивують дітей до вивчення української мови та літератури, чим викликала жваву дискусію з приводу використання новітніх технологій у сучасному освітньому середовищі. Вона також поділилася досвідом участі у конкурсі «Вчитель року».

Надзвичайно корисною та змістовною була зустріч з директором, корекційним педагогом Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22, тренером з інклюзивної освіти Яценко Олексієм. Його нетворкінг (не)інклюзивне середовище: відповіді про (не) важливе – був дуже корисним для тих, хто мав бажання «розфарбувати освіту», інтегрувати науку і практику в інклюзивний простір ЗЗСО: (не)важливими кроками та діями.

Усі 157 учасників і учасниць отримали неймовірні емоції, адже всі вони прагнуть розвивати освіту у новому руслі.

Наприкінці (не)конференції усім спікерам було вручено подяки від магістральної (не) конференції Edcamp.