13 жовтня 2021 року відбувся онлайн-вебінар на тему: «Здоров’язберігаючі технології як засіб формування мовленнєвої компетентності дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивної освіти»

13 жовтня 2021 року здобувачі ОП «Початкова освіта. Інклюзивна освіта» у рамках роботи із стейкхолдерами на запрошення КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» ММР ЗО (директорка – Колодіна Т. В.) взяли активну участь в онлайн-вебінарі на тему: «Здоров’язберігаючі технології як засіб формування мовленнєвої компетентності дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивної освіти», який ініціювала та провела вчитель-логопед КУ «ІРЦ» Тєплякова Оксана Григорівна.

Спікером було окреслено роль здоров’язбережувальних технологій для дітей з різними мовленнєвими порушеннями та шляхи їх використання в умовах сучасної інклюзивної початкової освіти.

Розробник вебінару запропонувала варіанти дихальної, артикуляційної, пальчикової гімнастик, Суджоку-терапії та пасивного ігрового масажу.

Цінним була практична спрямованість вебінару, адже здобувачі мали змогу на практиці спробувати запропоновані здоров’язбережувальні технології, що безперечно поповнить їх професійну скарбничку вчителя інклюзивного класу.