21–22 жовтня 2021 року участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Українська освіта: аксіологія європейського вибору»

21–22 жовтня 2021 року викладачі кафедри початкової освіти МДПУ імені Богдана Хмельницького проф. Ю. Шевченко та доц. Чорна В. В. взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Українська освіта: аксіологія європейського вибору» (м. Київ), що проводилась в рамках імплементації проєкту напряму Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого ровзитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development» (EVDISD) 620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT та у співпраці з проєктами – Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» (SCAES) 620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR. Також у воркшопі відбувається кооперація з проєктом Еразмус+ напряму Жана Монне Кафедра «EU Climate Leadership» 620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR. Конференція здійснюється за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проєкт ЄС).

Організатори визначили мету конференції як об’єднання провідних дослідників та науковців для обміну досвідом та результатами досліджень із філософії, аксіології, педагогіки. Вона також забезпечує провідну міждисциплінарну платформу для дослідників, практиків і викладачів для презентації та обговорення останніх нововведень, тенденцій і практичних проблем, що виникають у галузях філософії та аксіології.

Викладачі кафедрі взяли участь в обговоренні актуальних питань у рамках роботи Секції 3, яка мала назву «Цінності освіти і освіта цінностям: філософсько-культурологічний вимір» (модератор – проф. Троїцька О. М.) та стосувалася пошуку вирішення сучасних проблем та викликів у сфері освіти.

Дієвою та інформативною була участь у дискусіях, що мали місце після доповідей та наприкінці секційного засідання.