24 серпня 2021 року було подано заявку щодо проведення курсів на платформі «EdWay» під назвою «Світло добра. Освітні проєкти за напрямком доброчинність та волонтерство»

24 серпня 2021 року в рамках співпраці кафедри початкової освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького та КЗ Чорноземненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області було подано заявку щодо проведення курсі на платформі «EdWay». Старшовою С.К. (вчитель початкових класів КЗ «Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ст Якимівської селищної ради Запорізької області», магістриня педагогічної освіти, викладачка педагогіки і методики початкового навчання, кваліфікаційна категорія «вища») та Саєнко Ю.О. (кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти) було написано програму підвищення кваліфікації для вчителів з метою набуття досвіду в оволодінні необхідними знаннями та практиками в створенні освітніх проєктів, спрямованих на благодійність під назвою «Світло добра. Освітні проєкти за напрямком доброчинність та волонтерство».

Напрями підвищення кваліфікації:

  • використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку;
  • емоційно-етична компетентність;
  • мовленнєва, комунікаційна компетентність;
  • розвиток професійних компетентностей (знання навчального предмета, фахових методик, технологій);
  • цифрова компетентність.

Види підвищення кваліфікації:

  • курси (навчання за програмами підвищення кваліфікації).

Програма підвищення кваліфікації розрахована для тих, хто прагне виховувати у молодого покоління бажання творити добрі справи на благо інших, не бути байдужим до тих, хто потребує уваги й підтримки.

Протягом 10 годин програми можна: дізнатись як організувати та впровадити в практику роботи школи проєкти за напрямком доброчинність та волонтерство; перейняти досвід та практичні поради від тренерів; долучитись до проектів за програмою «Світло добра»; взяти участь у доброчинній акції.

Подати заявку на участь та дізнатися деталі програми можна за посиланням: https://edway.in.ua/uk/mpk/200/detail/?fbclid=IwAR1Q2LpWOoZd3EpjWilqFKtFEgM7M57O3fBQ1V5D1K3tHLy-Das33__71lU