3 вересня 2021 року в Мелітопольському краєзнавчому музеї була проведена лекція «Основи природознавства» на тему «Природа рідного краю»

3 вересня 2021 року в Мелітопольському краєзнавчому музеї була проведена лекція для здобувачів І курсу спеціальності 013 Початкова освіта в рамках навчальної дисципліни «Основи природознавства» на тему «Природа рідного краю». Вона була проведена кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри початкової освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Саєнко Ю.О. та співробітниками музею.

У залах відділу природи студенти дізналися про ґрунти, рельєф, фенологію краю, побачити різноманітних представників пташиного світу та мешканців річки Молочної, здійснити прогулянку до Молочного лиману, зблизька розглянути колекцію комах, занесених до Червоної книги. В експозиції «Викопна фауна краю» здобувачі ознайомились із скам’янілими рештками мамонта, південного слона, шерстистого носорога, велетенського оленя, дикого коня, а також скам’янілими деревами.

Проведена екскурсія музеєм справила велике враження на студентів. Вони висловили своє захоплення від побаченого та подякували за цікаву та змістовну лекцію. Також дякуємо співробітникам Мелітопольського краєзнавчого музею за представлені матеріали про природу Мелітопольщини.