День відкритих дверей

НА КАФЕДРІ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

20 листопада 2020 року на кафедрі початкової освіти відбулася подія для абітурієнтів – День відкритих дверей. Учні Мелітопольської ЗОШ №4, 11, Балківської, Новомиколаївської та Астраханської ЗОШ доєдналися до прямого ефіру в Zoom аби познайомитися зі спеціальністю «Початкова освіта» та отримати інформацію щодо вступної кампанії 2021.

Відкрила захід вітальним словом до майбутніх абітурієнтів завідувачка кафедри, доцент Дубяга Світлана Миколаївна, яка зазначила про особливості та переваги навчання на спеціальності «Початкова освіта», осучасненні підготовки конкурентоспроможних фахівців у галузі початкової освіти. Потім, як відповідальний секретар приймальної комісії, Дубяга С.М. ознайомила абітурієнтів з особливостями прийому до університету у 2021 році, окресливши етапи вступної кампанії, специфіку зарахування вступників тощо. Світлана Миколаївна зазначила, що кожен охочий упродовж вступної кампанії зможе отримати вичерпну інформацію у приймальній комісії університету.

Потім про переваги освітньої діяльності та соціальні питання, що так хвилюють абітурієнтів (вартість та умови проживання у гуртожитку), розповів доцент Гузь Володимир Васильович. Наукову діяльність на спеціальності, та в університеті в цілому, презентувала старший викладач Чорна Вікторія Володимирівна.

Після цього кафедра познайомила абітурієнтів з Педагогічною лабораторією початкової школи, провівши 3D подорож лабораторією та аудиторіями. Учні проявили великий інтерес до спеціальності та матеріально-технічної бази кафедри.

У кінці зустрічі викладачі кафедри побажали учням успішно завершити навчання в школі та успішно скласти ЗНО.