Форум «Дошкільна освіта, Нова українська школа, педагогічний університет: наступність – взаємодія – інноватика»

23 вересня 2020 року у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького в рамках ІІ ВІДКРИТОГО ОСВІТНЬО-НАУКОВОГО ФОРУМУ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА, НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА, ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ: НАСТУПНІСТЬ – ВЗАЄМОДІЯ – ІННОВАТИКА» викладачами кафедри початкової освіти (Дубягою С.М., Фефіловою Т.В. і Саєнко Ю.О.) та запрошеними на дискурс гостями з Чорноземненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Куркуріною Л.Г., Старшовою С.К. та Івановою Н.В.), був проведений дискурс «Використання коуч-технологій у процесі SELF-менеджменту та командоутворення: психолого-педагогічні рецепції».

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: вчителі-практики початкової школи та педагогічні працівники закладів вищої освіти.

На семінарі були присутні вчителі початкових класів Мелітопольського, Якимівського, Токмацького районів Запорізької області, а також викладачі та здобувачі вищої освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Учасники отримали теоретичні знання та відповіді на питання: як планувати та ефективно використовувати особистий час? Як допомагати учням свідомо вчитися? Як максимально розкрити потенціал учнів? Як утворити команду однодумців?; набули практичного досвіду з використання технік та прийомів коуч-технологій у роботі з учнями та батьками. Учителі нової школи усвідомили, що вони – сучасні педагоги, відкриті до змін і постійного впровадження нових технологій та підходів в освіті, тому мають навчатися впродовж життя.

Наприкінці заходу учасники отримали сертифікати.