Науковий онлайн семінар «Сучасні інклюзивні практики в Новій українській школі»

НАУКОВИЙ ОНЛАЙН СЕМІНАР «СУЧАСНІ ІНКЛЮЗИВНІ ПРАКТИКИ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ»

7-8 та 14-15 листопада 2020 р. кафедрою початкової освіти МДПУ імені Богдана Хмельницького для профільних фахівців, вчителів початкових та інклюзивних класів Запорізького регіону було проведено науковий онлайн семінар «Сучасні інклюзивні практики в Новій українській школі».

У рамках наукового семінару було висвітлено ряд важливих теоретичних питань: діюче законодавство у сфері інклюзивної освіти, організація освітнього інклюзивного середовища для дітей з ООП, особливості побудови власної освітньої траєкторії у дітей з ООП та важливість при цьому тьюторської допомоги дитині з ООП та ін.

Учасникам семінару також було запропоновано познайомитися з ефективними освітніми технологіями навчання дітей з ООП та шляхами їх впровадження у сучасний процес навчання. Так були розглянуті ігрові, арт-терапевтичні та LEGO-технології.

Семінар відбувся за ініціативи завідувачки кафедри доц. Дубяги С. М. та за організації фахівців з інклюзивної освіти кафедри доц. Шевченко Ю. М., ст. викл. Чорної В. В., ст. викл. Фефілової Т. В., ас. Саенко Ю. О.

Наприкінці семінару під час неформального спілкування учасники мали змогу поставити питання, що їх хвилюють та обмінятися власним практичним досвідом.

Інформацію підготувала ст. викл. Чорна В.В.