«Організація та проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки дитини молодшого шкільного віку»

«Організація та проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки дитини молодшого шкільного віку»

15 травня 2020 року в  рамках співпраці зі стейкхолдерами кафедри початкової освіти та бюджетної теми молодих учених «Розробка методології психолого-педагогічного супроводу сімей, які виховують дітей з особливими потребами» (№ держреєстрації: 0119U002003) було проведено наукову он-лайн зустріч «Організація та проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки дитини молодшого шкільного віку» зі студентами спеціальності «Початкова освіта. Інклюзивна освіта».

Зустріч проведено за ініціативи завідувача кафедри початкової освіти Дубяги С.М. і старшого викладача кафедри Чорної В.В.

Презентацію роботи КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області провела директорка центру Михайлишина Тетяна Вікторівна. Вона розповіла про основні завдання комплексної діагностики дитини, її особливості, напрямки та результати.

Наприкінці зустрічі Тетяні Вікторівні було задано безліч питань та висловлена щира подяка за те, що поділилася досвідом з майбутніми вчителями.