Семінар «Особливості співпраці практичного психолога інклюзивно-ресурсного центру з батьками дітей з ООП»

25 листопада 2020 р. кафедрою початково освіти (зав. каф. С. М. Дубяга, ст. викл. Чорна В.В.) було проведено он лайн семінар «Особливості співпраці практичного психолога інклюзивно-ресурсного центру з батьками дітей з ООП» для здобувачів освітньої програми «Початкова освіта. Інклюзивна освіта». Семінар було проведено спеціалістами КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Роздольської сільської ради Михайлівського р-ну Запорізької обл. Михайлишиною Т. В. (директор ІРЦ) та Віннічук Л. В. (практичним психологом ІРЦ).

Під час зустрічі фахівцями було окреслено алгоритм успішної співпраці фахівців та батьків, що мають дітей з ООП, прийоми роботи з ними (активне слухання, постановка запитань, стратегія активного спілкування). Корисною для здобувачів була і модель формування психологічних позицій батьків, що мають дітей з ООП.

Проте найбільше зацікавлення у майбутніх фахівців виникло під участі в інтерактивній грі для батьків «Яка Ваша дитина: активна чи гіперактивна?», створена для психологічної адаптації батьків, що мають дітей з ООП.

Зустріч завершилась приємним спілкуванням, запитаннями та надією на подальшу співпрацю.