«Традиційне інтенсивне навчання для дітей з ООП»

10 березня 2020 року старшим викладачем кафедри початкової освіти Чорною В.В. на практичному занятті з освітньої компоненти «Технології інклюзивного навчання в початковій школі» був проведений тренінг на тему «Традиційне інтенсивне навчання для дітей з ООП» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 013 Початкова освіта (М 219-с група) ОП Початкова освіта. Інклюзивна освіта.

На заняття в якості стейкхолдера та провідного фахівця галузі був запрошений Яценко Олексій Володимирович (директор Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Мелітопольської міської ради Запорізької області). Під час тренінгу були опрацьовані технології: Диференційованого навчання; Традиційно-інтенсивного навчання; Технологія особистісно-зорієнтованого навчання школярів; Кооперативного навчання; Створення ситуації успіху.

Олексій Володимирович поділився досвідом своєї роботи з майбутніми фахівцями про те, як у ЗОШ № 22 працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, а саме обговорювались проблеми, що виникають в роботі вчителя з дітьми та їх батьками, розглянули, як та за якими підручниками працюють діти.

Наприкінці тренінгу директор відповів на запитання здобувачів освіти.