В рамках ІІІ Відкритого освітньо-наукового форуму «Класична наука для Нової української школи» до Педагогічної лабораторії завітала Заступник Міністра освіти і науки України Віра Рогова

 23 березня 2021 року відбувся ІІІ Відкритий освітньо-науковий форум за міжнародною участю «Класична наука для Нової української школи», який проходив на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького та метою якого була актуалізація науково-методичного супроводу викладання класичних наук у контексті оновлення Державного стандарту базової середньої освіти. Під час цього заходу Заступник Міністра освіти і науки України Віра Рогова разом з ректором Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького професором Анатолієм Солоненко та іншими запрошеними завітали до Педагогічної лабораторії початкової школи.

У цей час асистент кафедри початкової освіти Саєнко Ю.О. та викладач-стажист Свириденко Г.В. проводили заняття на тему «Особливості організації інклюзивного освітнього середовища: принципи універсального дизайну та розумного пристосування, ресурсна кімната». Метою заняття було – визначити ефективні шляхи формування інклюзивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами; представити позитивний досвід упровадження універсального дизайну навчання та його розумного пристосування, роботи ресурсної кімнати і медіатеки.

Гості поспілкувались зі студентами і обговорили сутність універсального дизайну навчання, його основні принципи, стратегії та розумне пристосування, а також організацію роботи медіатек в ресурсній кімнаті.