Зустріч із здобувачами вищої освіти у форматі відео-конференцій на платформі ZOOM

Зустріч із здобувачами вищої освіти у форматі відео-конференцій на платформі ZOOM

Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти: он-лайн зустрічі зі здобувачами вищої освітиЗа ініціативи директорату Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти у період з 29 квітня по 5 травня 2020 року було проведено 12 зустрічей із здобувачами вищої освіти у форматі відео-конференцій на платформі ZOOM. У зустрічах прийняли участь понад 400     здобувачів вищої освіти усіх 6 спеціальностей інституту, куратори ECTS, завідуючи випускових кафедр, гаранти освітніх програм та заступники директора.

У ході он-лайн зустрічей здобувачі вищої освіти були ознайомлені із тимчасовим порядком проведення періодичного контролю, заліків, літньої екзаменаційної сесії 2019-2020 навчального року в умовах карантину, а також тимчасовим порядком проведення атестації здобувачів вищої освіти 2019-2020 навчального року в умовах карантину в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.

Студенти у ході зустрічей мали змогу задати питання. Найбільш актуальними були питання стосовно вступної кампанії 2020 року.

Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти: он-лайн зустрічі зі здобувачами вищої освіти