Міжнародна діяльність

 

Доцент Гончарова О.А.

Співпраця з Британською Радою в Україні та Advance HE (Велика Британія)

  1. У складі команди викладачів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (доц. Коноваленко Т.В., старший викладач Яковенко А.С.) на чолі з ректором проф. Солоненко А.М. прийняли участь у першому циклі Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України (Ukraine Higher Education Teaching Excellence Programme). Ця Програма була ініційована Британською Радою в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та підтримується Міністерством освіти і науки України і Національним агентством із забезпечення якості. В результаті участі в Програмі команда університету розробила інституційний проект створення інноваційно-професійного середовища «Teaching Excellence Hub» для викладачів і студентів.

 

В рамках проекту Ukraine Higher Education Teaching Excellence Programme:

  • Пройдено онлайн-курс “Introduction to Online Teaching Excellence” 15 травня (15 червня 2020 року). Отримано сертифікат.

  • Прийнято участь у Module 1 “Enhancing learning and teachingПрограми вдосконалення викладання у вищій освіті України. 19-30 жовтня 2020 року.

  • Прийнято участь в Inter-module sessions. Presentations of the work conducted by teams (in Ukrainian). Викладачі у групах працювали над розділами Порадника для викладача університету (3-24 листопада 2020 року). 24 листопада 2020 року доц. Гончаровою О.А. було презентовано доповідь на тему «Академічна доброчесність».

  • Прийнято участь у Module 2 «Leading Learning and Teaching in HE (in English)» (10-17 грудня 2020 року).

  • Завершено навчання за спільною програмою Інституту вищої освіти України, Британської Ради в Україні та Advance HE (Велика Британія) під назвою Ukraine Higher Education Teaching Excellence Programme (травень 2020 – грудень 2020). Отримано сертифікат.

  • Отримано сертифікат про участь у Програмі підвищення кваліфікації наукових і науково-педагогічних працівників «програма вдосконалення викладання у вищій школі» (березень-грудень 2020р). 3 кредити ЄКТС. Серія ПК-21707620 №524/21

 

Співпраця з Бельцьким державним університетом імені Алеку Руссо (Молдова)

  1. Участь в ролі евалюатора в V Міжнародному чемпіонаті зі студентських дебатів на тему «Pupils under the age of 18 should be vaccinated against COVID-19» (Діти віком до 18 років повинні бути вакциновані від COVID-19). Дебати були організовані Бельцьким державним університетом імені Алеку Руссо (Молдова) та Посольством США в Молдові. Запрошені гості – Доктор Майкл Дороті, професор STEM University (Арканзас, США) та Джозеф Гераті, представник посольства США у Молдові.

Здійснено виступи в якості ключового спікеру на пленарному засіданні Teachers’ Forum “Promoting Values in the New Learning Environment”, організованому Alecu Russo Balti State University (Moldova) and XXXL International Institute of Generations in collaboration with Bogdan Khmelnitsky Melitopol State Pedagogical University (Ukraine) (12 грудня 2020 року) та Міжнародному форумі для вчителів англійської мови «Reframing Teaching in a New Era», організованому Бельцьким державним університетом імені Алеку Руссо (Молдова) та Університетом Арканзасу (США) (6 травня 2021р).