Науковий гурток “Англійська мова та сучасне суспільство”

11 лютого 2022 року члени наукового гуртка кафедри іноземних мов «Англійська мова та сучасне суспільство» прийняли участь у VIІ регіональній науково-практичній конференції "Людина і світ", яка проходила на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

 Здобувачі освіти 2 та 4 курсу ННІСПМО взяли участь у роботі конференції за напрямом «Толерантність та міжкультурний діалог». Під керівництвом досвідчених викладачів кафедри к.пед.н., ст. викл. Кірсанової С.С. та к.пед.н., доц. Маслової А.В. вони підготували доповіді на наступну тематику:

1. Руденко Юлія (218 гр.) – «Формування міжособистісних взаємин студентів в полікультурному просторі ВНЗ» (науковий керівник к.пед.н., ст. викл. Кірсанова С.С.),

2. Кравченко Олександра (218 гр.) – «Діалог полікультурної освіти  у рамках розвитку сучасного суспільства» (науковий керівник к.пед.н., ст. викл. Кірсанова С.С.),

3. Забарюща Аліна (218 гр.) – «Міжособистісні взаємини майбутніх вчителів» (науковий керівник к.пед.н., ст. викл. Кірсанова С.С.),

4. Рябець Таміла (120 гр.) – «Виховання культури толерантності у дітей дошкільного віку» (науковий керівник к.пед.н., доц. Маслова А.В.).

Вітаємо учасників із вдалими виступами та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!!!!

25 листопада 2021 року на базі Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Бахмут, Україна) пройшла VІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Мовна комунікація і сучасні технології у форматі різнорівневих систем», в якій прийняли участь здобувачі освіти ННІСПМО та активні члени наукового гуртка кафедри іноземних мов «Англійська мова та сучасне суспільство» Кірчева Юлія Олександрівна (магістрантка) та Соляр Карина Вячеславівна (студентка 2 курсу). Вони успішно виступили на секційних засіданнях конференції, представивши доповіді «Семантичні особливості англомовних фразеологізмів із компонентами white та black» (Кірчева Ю.О.) та «Фідбек як ефективний інструмент дистанційного навчання на уроках англійської мови» (Соляр К.В.). Тези доповідей було написано під керівництвом доцентів кафедри іноземних мов к. філол. наук Калужської Л.О. та к. пед. наук Маслової А.В. і опубліковано у Віснику студентського наукового товариства Горлівського інституту іноземних мов (Випуск 8).

Вітаємо наших студентів з отриманням сертифікатів участі у науковому заході такого рівня та бажаємо подальшої плідної наукової роботи!!!!

Засідання 1 - 30.09.2021 р.
 
Сьогодні 30.09.2021р. на 4 парі пройшло перше в цьому навчальному році установче засідання студентського наукового гуртка кафедри англійської мови „Англійська мова та сучасне суспільство”. Засідання відбулося онлайн на платформі Zoom.
У ньому взяли участь здобувачі вищої освіти 2 курсу ННІ СПМО загальною кількістю 15 осіб та керівники гуртка Калужська Лілія Олегівна та Маслова Аліна Вікторівна. На засіданні відбулися вибори активу та старости гуртка. Старостою було обрано студентку 2 курсу спеціальності "Дошкільна освіта" Соляр Каріну.  Також протягом засідання був складений план роботи на поточний навчальний рік, визначено теми наступних засідань, обговорено особливості діяльності гутка.