Зв’язок зі стейкхолдерами і роботодавцями

Договори про співпрацю

Договір Освітній навчальний заклад
№ 40/48-19 від 30.10.2019

(термін на 5 років)

Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки

 

№ 48/48-19/218 від 17.09.2018

(термін по 2028 рік)

Мелітопольський фаховий коледж культури і мистецтв

 

№ 38/39-06 від  01.09.2021

(термін на 5 років)

Запорізький фаховий музичний коледж ім.П.І.Майбороди.

 

 

28 січня 2022 р. доцентом кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради Антоненком О. М. та старшим викладачем кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії Антоненко М. М. було проведено профорієнтаційний захід для учнів 11 класів Мелітопольської загальноосвітньої школи № 24. Учні були ознайомлені з особливостями вступної кампанії у 2022 році, умовами вступу на спеціальність «Середня освіта (Музичне мистецтво)» та спеціальність «Хореографія» у МДПУ ім. Богдана Хмельницького, освітніми програмами та кваліфікаціями, які отримають по закінченні вишу.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

10 грудня 2021 року кафедрою інструментального виконавства та музичного мистецтва естради було проведено онлайн-зустріч  з абітурієнтами.

У заході прийняли участь: завідувач кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради, доцент Білецька  М.В., директор ННІСПМО, професор Федорова О.В.,  начальник відділу організаційно-виховної роботи та професійної орієнтації молоді Моложон К.О., заступник директора мистецького відділення ННІСПМО Власенко Е.А., доцент кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради Антоненко О.М.  Зустріч була проведена зі студентами Запорізького фахового музичного коледжу імені Платона Майбороди, студентами Комунального закладу «Кам’янський фаховий музичний коледж імені Мирослава Скорика», викладачами Новоолексіївської мистецької школи Генічеської міської ради, Херсонської області та Генічеської мистецької школи (загалом 25 учасників).

Завідувач кафедри, доцент Білецька  М.В. ознайомила учасників заходу  з особливостями навчання зі спеціальності «Музичне мистецтво», з освітніми рівнями за якими проводиться підготовка студентів, кваліфікаціями в дипломі після закінчення навчання за тим чи іншим освітнім рівнем та можливостями працевлаштування. Також, майбутнім абітурієнтам було надано посилання на відеороліки звернень до абітурієнтів випускників кафедри, які успішно реалізували себе у професійній діяльності, концертні виступи студентів кафедри, а також посилання на ютуб канал – студентське телебачення МДПУ.

У ході заходу виступила директор ННІСПМО, професор Федорова О.В., вона привітала учасників заходу та зазначила, що освітню діяльність на кафедрі здійснюють висококваліфіковані викладачі, розповіла про творчі колективи кафедри та ознайомила з освітніми рівнями та освітніми програмами за якими ведеться підготовка на кафедрі.

Начальник відділу організаційно-виховної роботи та професійної орієнтації молоді Моложон К.О. розповіла про активне студентське життя позамежами навчального процесу, студентське самоврядування, молодіжні проєкти та ініціативи, широкі можливості самореалізації – це участь у культурних, розважальних, спортивних, соціальних та наукових заходах.

Наприкінці заходу учасникам було надано можливість задавати різноманітні питання. Доц. Білецька М.В. запросила всіх учасників на наступні зустрічі, під час яких буде надана інформація  щодо особливостей вступної кампанії у 2022 році.