Академічна доброчесність

Положення про академічну доброчесність у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького (ПЕРЕГЛЯНУТИ)

 

Кодекс академічної доброчесності Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (ПЕРЕГЛЯНУТИ)

 

*    *    *

З метою дотримання академічної етики та поваги до об’єктів інтелектуальної власності статті та тези, надіслані до публікації у збірці матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції “Педагогіка мистецтва для збереження і розвитку психофізіологічного здоров’я і культурного зростання особистості впродовж життя” перед поданням на розгляд Вченої ради університету пройшли перевірку на відсутність академічного плагіату. Висновок про не виявлення академічного плагіату матеріалів конференції, підготовлених до друку, ухвалено на засіданні кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії (протокол№ 4  від 17 листопада 2020 р.).

 

*    *    *

 

Сегеда Наталя (2019)

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ЯК СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ВИКЛИК ДО ОСВІТНІХ ПРАКТИК

Академічна доброчесність: виклики сучасності: зб. наук. есе учасників дистанційного етапу наукового стажування для освітян. pp. 114-117.

завантажити копію публікації

 

Пропонуємо до ознайомлення

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДІЦІЇ
ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 

З ПІДТРИМКИ ПРИНЦИПІВ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

Матеріалибуло створено в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP (https://saiup.org.ua)), що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти в Україні за підтримки Посольства США та у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

завантажити публікацію 

 

 

Пропонуємо до ознайомлення

ВИКЛАДАЧАМ І ЗДОБУВАЧАМ КАФЕДРИ
МАТЕРІАЛ З ПИТАНЬ АКАДЕМІЧНОЇ ЕТИКИ

“Академічна доброчесність”
(Інформаційний бюлетень, Випуск № 8, квітень 2020 р.)
“ЯК ПІДТРИМАТИ ЧЕСНІСТЬ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ?”

Матеріалибуло створено в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP (перейти на сайт),

Черговий номер підготований консультантом Проекту SAIUP Євгеном Ніколаєвим.

Ознайомитись із матеріалом можна за покликанням: Integrity-bulletin-08